Medlemsliste Kanaljene

Kanalje 0506070809101112
Jon Klemetsen
jon@klemetsen.org
(+47)905 04 901
Kolstien 57,
5097 Bergen
Sjefen i festskrud på småsjefens 50-årsdagxxxxxxxx
Trond Lohne
trond@trolin.org
(+47)977 73 447
Hovdenflaten 9,
5232 Paradis
Stø kurs mot neste bakkanal! Det finnes mye god fransk i en Pastisxxxxxxxx
Peter Sande
peter@sce.no
(+47)906 00 916
Kolstien 54,
5097 Bergen
Vil du snakke om det??xxxxxxxx
Magnar Stana



Copiloten til Sjangelxxxxx x
Helge Løkeland
helgegut@start.no
(+47)916 22 682
Niels Henr Abels v 8,
851 Oslo
Arkitekt Helge, med særlig dragning mot det frankofile.God lokalkjennskap til årets destinasjon (06)xxx xxx
Lars Glans
lars@glans.no
(+47)900 29 051
Oddenv. 16 B,
1363 Høvik
Beryktet for sitt forhold til stekepanner. Godt verktøy er halve jobbenxx x
Tor Nenseth
nenseths@online.no
(+47)909 63 626
Ankerv. 78,
0766 Oslo
Svært glad i livets goder i form av vin, mat og sand. En kløpper til å bestille syvsetere. x
Bjørn Lindvig
bl@naturvern.no
(+47)917 01 278
Røedsåsen 27,
3480 Filtvet
En økonom med medfødt kunnskap om baguetter. Vår felles støtte på det franske språk, er ennå «shutter shy» xx x
Øyvind Klemetsen
anne.marit.kalsveen@siv.no
(+47)950 60 257
Kongs-Eikveien 19,
3123 Tønsberg
Mangt og meget kan sies… Ville helst til BjørnØen xxxx
Tarald Øigarden
toe@fmte.no
(+47)976 85 835
Bj. Bjørnsons g 1 B,
3718 Skien
Vår juridiske ekspertise eller ??xxxxx
Jan Fosse
jafosse@broadpark.no
(+47)481 15 221
Nordeidstraumen 29,
5251 Søreidgr.
Han gleder seg han! Påstår sjøl å vite forskjellen på babord og styrbord! xx
Joachim Nielsen
jnielsen@uplink.no
(+47)90562702
Henrik Jægersv 16,
5081 Bergen
Dukker opp innimellom og ankommer forhåpentligvis plutselig natt til tirsdag! xx
Odd G Kristiansen
ogkristi@start.no
(+47)902 01 650
Rosenlund,
5212 Søfteland
Ofte med beina godt planta opp/nedxx
Odd W. Andersen
owand@online.no
(+47)920 81 778
Strimmelen 11,
5097 Bergen
Mann med dybde, kan se pjolterglassets bunn på tre favner. Favorittuttrykk: «Till randen» x x
Tengel KjærSkipper Emeritusx x
Anders Klemetsen x
Roger AndersenDæven..x xx
Bengt MathiesenDrikker ikke for tiden xxx
Einar A SørensenA står for arkitekt xxx
Per Inge StrandKontant og beskjeden x
Per EmblemKikHoste og Splittflagg x



%2017/%10/%18 %09:%Oct